درباره ما

شرکت توسعه ساخت در سال ۱۳۸۹ با اعتماد موسسین و مدیران شرکت به حضور نیروهای متخصص و متعهد، در قالب مجموعه ای توانمند و در جهت تاثیرگذاری مثبت در عرصه عمران و صنعت کشور عزیزمان ایران تاسیس گردید.

سیاست ها

از همان ابتدا مجموعه “توسعه ساخت” با تلاش مضاعف و تعهدی بسزا در کنار دانش فنی خود، تمام همت خویش را گمارد، تا فضایی استاندارد و با کیفیت بسازد و خوشبختانه توانسته گامهایی موثر در زمینه کسب رضایت مشتریان بردارد.

بر همین اساس این مجموعه با هدف فروش پروژه هایی اصولی و استاندارد، در بین رقبا جایگاه خود را ارتقاء داده و به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه فروش پروژه های ساختمانی از قبیل پروژه های مسکونی تبدیل شده است.

اهداف و چشم انداز

شرکت “توسعه ساخت” همواره با اولویت قرار دادن کیفیت و استانداردها، توانسته رضایت مشتری را در ارائه پروژه های ساختمانی به دست بیاورد و در بین رقبا به جایگاه مطلوبی دست پیدا کند. در این راستا با توجه به نیاز کارفرما، پروژه هایی را برای فروش گذاشته است. این پروژه ها دارای ویژگی های زیر می باشند؛

  • پروژه هایی در چارچوب سطح کیفی مورد انتظار
  • پروژه های حرفه ای با رعایت قوانین و مقررات مهندسی
  • پروژه های ساختمان سازی در تمامی زمینه ها، اعم از؛ پروژه های مسکونی

مجموعه “توسعه ساخت” همواره در جهت افزایش رضایت کارفرمایان، می کوشد و پروژه هایی حرفه ای و با کیفیت در اختیار آنها قرار می دهد.